| Mâcrofon a întrebat:

Vreau sa vad pe ce pagina am fost aseara...cu google chrome imi arata doar unde am fost recent?
pot sa fac cumva sa vad unde am fost aseara?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti sa vezi. Tine apasat stanga cu mouse-ul pe sageata pentru mers inapoi, iti va aparea istoricul si dai Arata intregul istoric si vor apare toate paginile vizitate, inclusiv cea de ieri. Numai bine!

| Aliiinutzatha a răspuns:

Da ai in partea dreapta o cheie apsi pe ea si scrie istoric dai acolo si iti arta tot ce ai facut de cand ai google chrome