| anonim_4396 a întrebat:

Asta este o intrebare adresata utilizatorilor de Google Adsense, OnBux, NeoBux, AdF.ly,YMads si altele.As vrea sa stiu toate detaliile despre cum pot castiga bani cu acestea, si daca imi trebuie vreun card bancar sau ceva si daca banii trebuie revendicati neaparat dupa o perioada de timp, ori ii pot lua cand doresc?
Va multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| G30RG3 a răspuns:

Eu am folosit google adsense (ei iti dau niste coduri, tu le bagi pe siteu tau si acolo unde ai pus codu apare o reclama, pentru fiecare click pe reclama a unei persoane tu primesti bani), bani ii primesti lunar acasa sau la posta si apoi mergi sa ii ei e si normal ca daca nu revendici bani intr-un anumit timp bani se reintroc la cel care ia trimis.(daca ai un site foarte cunoscut poti ajunge si la peste 1000 de euro sau poate mai mult).