| andreeapitaioana a întrebat:

astazi pot merge in pantaloni scurti sunt cam 22 sau 23 de grade este prea frig? Help me!

12 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Sigur ca poti daca e senin afara! la soare e foarte cald, iar pe de alta parte, sigur nu vei ingheta! baftaaA!

| Ady3835 a răspuns:

Foarte frig, sa iti iei shuba pe tinelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Da.eu am sportu' de la 6:40 pana la 7:30 si fac sportul in pantaloni scurti.defapt cam toata clasa face in pantaloni scurti

| salajeanul a răspuns:

E bun sa iei pantaloni scurti daca e de la 25 de grade in sus happy

| eddy2012 a răspuns:

Cam asa e si pe la noi, si dimineata poate chiar mai frig, azi dimineata in pantaloni scurti am iesit din casa, si nu mi-a fost frig... dar intr-un fel e inselator, s-a schimbat repede temperatura de la frig la cald si te poti raci usor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu nu e prea frigg

| AndrogynBeauty a răspuns:

Hey, dacă e soare, sigur că poţi, nu-ţi va fi frig, stai liniştită happy

| Cocodrilo a răspuns:

Totul depinde de obisnuinta (in anumite limite rezonabile). In Scandinavia se merge in pantaloni scurti si pe la 18 C si nu moare nimeni - daca rezisti 2-3 zile te inveti.
De la 20-21 in sus e in regula in orice caz.

Uite si un sait unde poti vedea temperatura,, asa cum o simti pe pielea ta" - RealFeel:
http://www.accuweather.com/ro/ro/bucuresti/bucharest/quick-look.aspx
Acum sunt 23°in Bucuresti dar pe care le simti ca 25°C din cauza soarelui si vremii fara vant.

| ManuBai a răspuns:

Poti sa merrgi! si eu am fost si erau tot gradele astea si mi-a fost cald, si am zis ca bine ca am pantaloni scurtilaughing dar daca esti racit nu mergebig grin

| Kittynna a răspuns:

Este ok vremea pentru pantaloni scurti. Dar e posibil sa bata vantul si sa fie mai rece, chiar daca tu vezi soarele.

| oOAngelOo a răspuns:

Da girlbig grin dupa parerea mea lumea o sa se uite la tine cam ciudatbig grin mai asteapta vreo doua saptamani inca nu e canicula~pacewinking