| byya29 a întrebat:

Aveti cumva card de cumparaturi de la vreo banca? daca da imi puteti spune cat este de avantajos? vreau si eu sa imi fac si am vazut ca au mai multe banci si nu stiu exact pe care sa il aleg. Multumesc

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Este bine sa-ti faci,doar daca ai prea multi si nu ai unde sa-i tii, sau sa nu ti-i fure careva, dar daca nu ai asemenea probleme eu zic ca nu se merita!
Vei fi taxata lunar, nu cu mult dar anual e destul... si de ce sa dai bani bancilor ca sa-ti tina tie banii? E o prostie mare, doar daca ai prea multi, asa cum am mai zis! La cumparaturi mai repede platesti cu bani decat cu card, atunci de ce?
Oricum asta-i parerea mea, faci cum vrei!
Acum sa revenim, poti alege orice card ca diferenta dintre taxe nu este asa mare!

| hummmer a răspuns:

Avantajos pentru bancă nu pentru tine. Ai să plătesti dobânzi şi comisioane fără număr.

| marinaa9 a răspuns:

Eu iti zic sa nu-ti faci caci comisioanele si dobanzi sunt mari