| KiiiiiiduuuxD a întrebat:

Azi cand am venit de la scoala, am observat ca toate icon-urile se vad ep desktop mult mult mai mari. De ce? Cum pot sa le aduc la dimensiunea normala? Tin sa mentionez ca am Windows 7. Funda :*

4 răspunsuri:
| Dann_Daniel_1993 a răspuns:

Uite asa: Control Panel apoi Appearance and Personalization dai in Display si Screen Resolution si a doua optine Make text and other items larger or smallerwinking

| KiiiiiiduuuxD explică (pentru Dann_Daniel_1993):

Nu gasesc "Appearance'' straight face

| KiiiiiiduuuxD explică (pentru Dann_Daniel_1993):

Am gasit, dar imi apare ca e smaller deja.

| Dann_Daniel_1993 a răspuns:

Atunci du-te pe desktop si da click drepta si alege din meniu pe la sfr e screen resolution