| alexa88 a întrebat:

de ieri imi apar icon-urile de pe desktop mai mari, la o rezolutie mai mare. ce trebuie sa fac sa redevina cumau fost?

Răspuns Câştigător
| agent00o a răspuns:

Salut urmareste pasii click dreapta pe desktop->properties->settings(ai in partea de sus o bara )->dupa care ai acolo jos in partea stanga screen resolutin si setezi butonul acela il tragi cu mouse stanga sau dreapta dupa care dai apply si gata FUNDA?!

2 răspunsuri:
| alexa88 explică:

Icon-urile par a ocupa mai mult loc decat de obicei, nu stiu, e ciudat!

| Denis06 a răspuns:

Salut! Este foarte simplu.Primul pas: apesi click dreapta pe desktop.Pasul doi:dai pe view(vizualizare). Pasul trei:ai trei variante:1.small icon(iconite mici) 2.medium icon(iconite medii) 3.classic icon(iconite clasice). Pasul patru: alegi una dintre variantele cu iconitele. Daca zici ca sau facut mai mari inseamna ca erau pe small.Este foarte simplu si sper ca ti-am fost de folos. happy