| AntoniaOrman a întrebat:

Azi fuceam pe scarile din casa dintre parter si etaj si am cazut si mi-am scrantit piciorul.Nu am spus la nimeni, doar m-am dus in camera mea.Maine ma duc la Timisoara cu nasii mei si le-am promis de cateva zile ca merg.Care ar fi cea mai usoara metoda ca sa nu ma mai doara piciorul pana maine?

Răspuns Câştigător
| KeNNz0r a răspuns:

Nu te mai gandi la el. Stai in pat odihnestete stai pe TPU laughing si nu te gandi la el. Incearca sa il fortezi cat mai putin. Si maine nu o sa te mai doara asa rau, poate chiar de loc. Bafta