| brokxy a întrebat:

Buna cam cat e un salariu pe 6 ore la KFC? sau MC Donalds. este peste 1000 roni?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu am gasit nicaieri specificat, cat este salariul unei femei lauze, pentru cele 6 ore lucrate.

| brokxy explică (pentru Violleta2022):

????

| brokxy explică (pentru Violleta2022):

Eu nu team insultat sa stii

| Violleta2022 a răspuns (pentru brokxy):

Nu stiu despre ce insulat vorbesti, te rog explica-mi!

| brokxy explică (pentru Violleta2022):

Ai spus femeie "lăuză"

| Violleta2022 a răspuns (pentru brokxy):

Pai, tu ai menionat programul de 6 ore, care legat este alocat femeilor care alapteaza si legal, muncesc doar 6 ore.
Am dedus ca esti leuza, de aceea am si raspuns in acest sens.
Dupa user name-ul de aici nu pot sa-mi dau seama daca esti fata sau baiat si cum ai ales sa nu ti se vada sexul la profilul, tau, am dedus ca esti femeie care alapteaza, mai ales ca ai vorbit strict de programul de 6 ore, specific lauzelor.
Asadar, unde insulta aici?