| HeiTu a întrebat:

Bună, când am deschis calculatorul am dat clik pe google chrome. nu mi s-a deschis, am dat restart la pc, dupa iar am dat clik să văd dacă merge. nu mergea deloc. L-am şters şi dupa l-am downloadat din nou, îmi arăta că se instalează dupa s-a închis şi nu îmi apare instalat. am încercat foarte mult... help! Ce trebuie să fac ca să meargă?

9 răspunsuri:
| EmanuelThN a răspuns:

Din cauza unui virus nu ii mai da voie executabilului sa porneasca iti recomand sa treci pe opera poti si pe mozila dar mai bine ar fi opera happy funda?

| ISOtech a răspuns:

Poi daca e browserul de vina poti sa.l schimbi cu mozila sau opera. Daca nu pff dai o scanare de sistem (te anunt k o sa dureze cv)daca iti gaseste virusi stergei.Iar daca nu reformateaza-l

| HeiTu explică (pentru ISOtech):

laughing)) mda, nu prea mă pricep la chestii de-astea, pc-ul meu face multe figuri. presupun că trebuie instalat.

| HeiTu explică:

Eu vreau google chrome!sad nu îmi place celelalte. mi se pare că merg foarte greu

| HeiTu explică (pentru HeiTu):

Nu îmi plac * am vrut să spun că nu îmi place explorer-ul şi am greşit o.O

| ISOtech a răspuns (pentru HeiTu):

Mda trebuia sa dau o explicatie mai usoara sorrylaughing)

| miyhaiboss a răspuns:

Pai schimba browseru cu mozila daca chiar tii sa navighezi cu google sckimba windowsu treci e 7 ca e de 100000000 de ori mai comatibil cu o google

| Sasha12 a răspuns:

Si eu am avut problema asta. Incearca sa schimbi data si ora cu cea normala, la mine asta era problema. Seteazale. Funda?

| HeiTu explică (pentru Sasha12):

Tot nu merge.