| XxLegendariosxX a întrebat:

Este urgent! Am instalat ceva (un joc sau nu mai stiu)si o data cu el babylon search l-am sters din calculator de la add and remove programs si tot nu merge! Si de la >unelteoptiuni si extensi si tot nu mi se sterge! Ce sa fac? crying Nu se sterge deloc si acum apare si pe google chrome! Help dau funda la cel care stie rezolvarea! crying

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Virus!
http://guides.yoosecurity.com/......ompletely/

2 răspunsuri:
| XxLegendariosxX explică:

Va roog! Dati-mi un raspuns nu mai stiu ce sa fac! crying

| XxLegendariosxX explică:

Multumesc dar am o itrebare ai teamviewer? As vrea sa ma ajuti cu scoaterea acestui virus caci eu nu prea ma descurc! sad