| Bianca_3121 a întrebat:

cand blochezi o persoana de doua ori pe facebook, dupa ce o deblochezi pentru a doua oara, aceasta nu mai poate sa iti trimita mesaje daca nu o adaugi la prieteni?

8 răspunsuri:
| C26 a răspuns:

Buna. Ba da poate sa-ti trimita mesaje chiar daca nu te mai are la prieteni :*

| ÎngerulThawMic16 a răspuns:

Dar nu se poate bloca o persoana de doua ori pe Facebook! Ajunge o singura data!winking
Si nu e adevarat! Cand deblochezi o persoana iti poate trimite mesaje si fara a adauga-o la prieteni!winking
Te pup kiss!
Funda? big grin

| C26 a răspuns (pentru ÎngerulThawMic16):

Ba da se poate bloca happy O bagi acum la blocat. Apoi o deblochezi happy Iar dupa 48 de ore poti s`o bagi iar happy Fata s`a referit ca acea persoana a fost bagata de 2 ori la blocat. happy

| Bianca_3121 explică (pentru ÎngerulThawMic16):

De doua ori blocata in timpuri diferite.

| C26 a răspuns (pentru Bianca_3121):

Da happy Merge sa-ti dea mesaje :*

| ÎngerulThawMic16 a răspuns (pentru C26):

Aaaa... la asta va referiti laughing! Ma gandeam eu. laughing

| C26 a răspuns (pentru ÎngerulThawMic16):

laughing :*

| ÎngerulThawMic16 a răspuns (pentru C26):

laughing kiss!