| laura944 a întrebat:

Buna,cand eram mai mica aveam descarcat un program in care daca aveai camera web iti faceai videoclipuri cum dansai cum cantai si facea si poze.acum mi-am schimbat calculatorul si nu mai il am.si nu stiu cum sa-l gasesc. daca stiti ajutati-ma va rog. funda

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca webcam-ul are soft personal, il poti instala si folosi de pe site-ul oficial al producatorului. Daca nu are program, te poti inregistra cu webcam-ul prin Movie Maker, soft din Windows.