| Alle3xandra a întrebat:

cand intru sa ma loghez pe Hi5, imi spune ca "Nu am acces la aceasta pagina". Orice fac, nu ma lasa si imi spune numai chestia aceea. M-am uitat la alte Hi5 si imi zice tot la fel ca nu am acces. Ce se intampla sau ce pot face? sad fundita :*

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pai, poti astepta un timp, poate sunt probleme cu pagina web, si in cazu asta e de la ei. Daca o sa continue asa vreo 2 zile, ori ai un virus, si daca nu ai antivirus te sfatuiesc sa iei avria, sau e din cauza ca este windows-ul vechi si trebuie reinstalat. Dai 1 sau 2 restart-uri la pc, si intra dupa, daca nu, poti doar astepta.
funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun lasa hi5 si intra pe facebook in ce epoca traiesti doar nu in epoca de piatra rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor