| TAzOVsKY a întrebat:

Care ar fi cauzele durerii de apendicita? mananc foarte multe seminte de floarea soarelui... Oare asta este? pls help me!

2 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Cei de aici nu iti pot da sfaturi exacte, ci mai curand te pot pune in ceata sau pericol, ar trebui sa vizitezi un medic, daca nu te-ai operat de apendicita, si te doare iti poate fi fatal.

| Cristchentian a răspuns:

Nu de la seminte de floarea soarelui.Pe tine te doare din cauza inflamatiei apendicilui vermicular