| Trăie a întrebat:

Dauneaza sanatatii daca mananc seminte de floarea soarelui cu tot cu coaja?

Răspuns Câştigător
| Andreeiutzav a răspuns:

Buna! nu poti face apendicita dk mananci seminteno talking eu am facut dar nu din cauza asta,toata lumea are apendicita insa la uni trebuie operata iar la alti nu, reveniind la intrebarea ta, pai cred ca dauneaza deoarece stomacului ii este foarte greu sa digere coaja respectiva(ca te-o mai scapa putin asta e...dar nu seminta intreaga cu coajalaughing)cel mai bine incearca sa mananci semintele fr coajawinking

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu stiu daca ar dauna foarte rau dar stiu ca nu esti bine sa le mananci cu tot cu coaja.

| ζøvع a răspuns:

Pai da pentru ca faci apendicita
ca si eu am facut
happy
funda? te rog

| Cristian1994 a răspuns:

Poti sa-ti dai seama ca dauneaza...stomacul tau se""chinuie"" sa digere semintele mancate cu tot cu coaja si e posibil sa te doara si burtica pe urma. Sper ca ti-am fost de folos.happy

| AnaaML a răspuns:

Cred ca da. faci apendicitaaa.dar nu acum o sa faci in timp.

| mariabianka1_1468 a răspuns:

Da.ele dauneaza sanatatii, poti sa faci apendicita

sa stii ca si eu am facut