| OmumakecarnotcarOmu a întrebat:

Buna! Ccum se procedeaza la,, Programul rabla pentru electronice,, ce este de facut, merg la magazin si ofer unul vechi pentru unul nou plus diferenta, sau imi platesc ei o anumita suma pentru cantitatea adusa sau valoare?!

Cum se evalueaza obiectul dat?

De ex, am un laptop - HP Pavilion G6, cu 1TB hard disk, 8GB Memorie, si i5.

sau nu conteaza cat de valoros este aparatul, pretul e acelasi ca la rable.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Daca imi amintesc bine ce am citit, e o suma fixa, nu conteaza cat de nou sau vechi este obiectul returnat. Si nu e o suma prea mare.