| Marrianna a întrebat:

Eu impreuna cu prietenul meu, vrem sa ne inscriem in programul Prima Casa si dorim sa aplicam pentru un apartament in valoare de (ex.) 30.000 Euro, cat trebuie sa platim notarul? Sau cum se procedeaza? Am inteles ca pentru a face actele la notar trebuie sa platesc o suma destul de mare.

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cred ca ar trebui sa treceti pe la un notar sa vedti cat va costa. Poate diferi de la unul la altul.Nu cred ca este cineva de aici, in gradul de a va da un raspuns precis.In rest, ideea e buna si ma bucur ca sunteti optimisti.