| sakuraTheOriginal69 a întrebat:

Ce parere aveti despre cremele pentri epilat?

Răspuns Câştigător
| stillhartu a răspuns:

Poi... ce sa zic. Sunt bune daca esti in criza de timp si nu ai timp pentru epilator sau pentru ceara. Ideea e ca dupa cateva zile (2 zile in cazul meu) incep sa creasca iar firele.Deci e buna aceasta metoda pentru scurta durata. Majoritatea cremelor depilatoare au un miros foarte urat. Deci trebuie sa ai un nas "tare" ca sa suporti 5-10min acel miros. In rest...toate cele bune!

2 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Sunt bune.Unele.Prima oara numai cu crema m-am epilat, acum lama de rasbig grin>Eu foloseam elea(e buna si miroase frumos) si farmec(e buna, dar miroase goaznicc).

| AnToOniiia a răspuns:

Eu zic ca mai bine nu le-ai folosi pentru ca nu iti iau toate firele de par dpa picioara, asa cum face aparatul de epilat. Deci, te sfatuiesc sa nu le mai folosesti pentru ca nu st bune. Stiu ca prima data cand vei folosi aparatul te va durea putin(suportabil), dar apoi te vei obisnuiwinking