| MagicGirl a întrebat:

Buna fetelor, am si eu o intrebare.Am citit pe net ca cremele bepanthen si sudocrem sunt bune pentru iritatii.eu m-am iritat mereu cand m-am epilat in zona inghinala, si nu stiu ce sa mai fac. Voi ce parere aveti? care din aceste creme sunt mai bune? sau ce ati incercat voi ca sa scapati de iritatii?happy ast rasphappy:*

Răspuns Câştigător
| Dariii a răspuns:

Sudocrem foloseschappy e foarte bun. miroase placut, si calmeaza zona iritata.
Iar dupa ce te-ai dat, a doua zi nu mai ai nimic:*
Pupicii`:*