| Sykiler a întrebat:

Acest smartwatch este compatibil cu Android 6.0?
http://www.emag.ro/......D5HWG3BBM/

Răspuns Câştigător
| Black13LoL a răspuns:

Este compatibil cu orice telefon care are functia Bluetooth

| Sykiler explică (pentru Black13LoL):

Si imi merge si camera?

| Black13LoL a răspuns (pentru Sykiler):

Camera cu o rezolutie de 1.4 MP, este localizata pe display-ul ceasului. Fotografiile pot fi realizate printr-un simplu click pe ecran, sau puteti inregistra scene palpitante direct pe telefonul dumneavoastra. Mai puteti folosi de asemenea telecomanda de la distanta pentru a accesa camera telefonului si sa inregistrati simultan cu dispozitivele Android 4.0 sau mai noi de atat.

| Sykiler explică (pentru Black13LoL):

Sa il iau pe asta sau pe cel de mai sus?
http://www.emag.ro/......DH2HY3BBM/

| Black13LoL a răspuns (pentru Sykiler):

Asta pare mai modern dar camera difera cu 0. 1pix. Dar nu stiu, recomand ce iti place tie si daca te incadrezi in buget.

| Sykiler explică (pentru Black13LoL):

Tie care iti place dintre cele 2?

| Black13LoL a răspuns (pentru Sykiler):

Http://www.emag.ro/......D5HWG3BBM/ Acesta cred ca si-ar face treaba. Este primul pe care l-ai ales. Eu l-as lua.

| Sykiler explică (pentru Black13LoL):

Mentionez ca l-am gasit pe al doilea la 150 lei
Multumesc pentru raspuns si sfaturi