| camay14 a întrebat:

Buna,ce se intampla daca bagi un cd zgariat in pc?

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Pai nimic dar poate nu ti-l citeste sau ii posibilitatea sa fie virusat

| camay14 explică (pentru Predator30):

Aha,mersi.Exista vreo cale prin care sa-mi dau seama daca e virusat?

| Predator30 a răspuns (pentru camay14):

Pai daca ai antivirus te avertizeaza daca ii virusat cd. daca il ia si nu spune nimic nu ii nici o problema succes si mersi de funda

| BogdySS a răspuns (pentru camay14):

Sa ai instalat pe calculator un antivirus, care o sa detecteze daca exista sau nu virusi pe CD. Daca ai mai folosit CD-ul si inainte si nu ai avut probleme cu virusi, poti sta linistit pentru ca CD-urile nu se pot virusa decat atunci cand sunt scrise happy.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-l citeste.

| motherfuckerstyle a răspuns:

Nu ti-l citeste.

| TheStory a răspuns:

Pai nimic dar poate nu ti-l citeste sau ii posibilitatea sa fie virusat

| floppy98 a răspuns:

Nu se intampla nimic si ce virusat dvd-ul are un ac cu care citeste si se poate rupe si nu mai citeste...ce virusi viseaza asta

| camay14 explică:

Aha,va multumesc! big grin

| casele a răspuns:

Nu til citeste

| Colosus1000 a răspuns:

Nu merge sidiul