| deepy a întrebat:

Buna!
Ce stiti de pluginul "SOPCAST" pentru programe tv?
Mi se cere sa-l instalez cand vreau sa vizionez unele posturi tv online.As vrea sa stiu daca e gratuit.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

P.S. ATENTIE la instalare:

Alegi instalarea personalizată(custom) pentru a evita să se instaleze bara de instrumente de la Ask, sau orice altă aplicație care nu are legătură cu programul.
Ambele căsuțe trebuiesc debifate.Vezu mai jos in link-ul dat big grin

4 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Este gratuit dar unele linkuri cer actualizare de exemplu cand intri pe un link descarci varianta lor de sopcast

| deepy explică (pentru robert35):

Important e sa fie gratis si sa nu ocupe spatiu mare.

| robert35 a răspuns (pentru deepy):

Este gratis te asigur eu si problema cu spatiu este o nimica toata