| Loveisin a întrebat:

Buna!

Cine imi da si ie descrieri pentru hi5? [about me]

Cea mai frumoOasaa descriere primeste funda

1 răspuns:
| Marina_7860 a răspuns:

Eu` sunt o simpla stea, printre stele`. sunt 0` fata, printre fete. dar ceea ce ma face deosebita e dragostea ta. fara ea n`as straluci asa!; x"

Daca nu esti de la oras, esti de la tara;-&. Iei primul tren care te lasa in garaa;-". Apoi iei un taxi pana la mall. Bei doua sucuri si ai portofelul` gol;-@

Si daca sunt O copila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intSelegeoh go on"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea, stiind ca e si a ta. day dreaming"

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea!"

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi."

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

"daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc, O sa-l jOc.totul e scris, nu depinde de noroc! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei?! asa`mi traiesc eu viata!"

Azi te vreau mai mult ca ieri, da! şi mi-ar plăcea Sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta. Şi dacă as putea sa dau timpu inapoi, As vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi."
Te uiti ca fraieru`in trecut Si-ti dai seama ce-ai pierdut Ma vezi ca zambesc frumos Si-ti dai seama ca ai fost cel mai mare prost

Am gresit din nou am oferit dragoste unde trebuia sa ofer indiferenta Am Intrebari De Pus Raspunsuri De Dat Ganduri De Ascuns OAMENI DE UITAT!

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp: zambeste si e dulce!

Cei care ma critica si ma invidiaza.vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata!

Vei cauta privirea mea,in fiecare "ea" din viata ta!

Suficient de matura sa stiu ce imi doresc,dar suficient de copila sa ma prefac ca nu'mi dau seama

Poate am aere'n cap asta e doar problema mea nu poti sa ma suporti asta e doar problema ta nu ma cunosti nu mai comenta ai grija d viata ta nu d a mea

Ce le tot pasa pe cine iubesc,cu cine vorbesc,de ce imi spun cum sa traiesc? E treaba MEA cum ma imbrac si doar a MEA cand ma dezbrac cu cine,cum,unde si cat!

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru ca nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tau.

Spune-i stop cand te streseaza,spune-i ca exagereaza. Nu intelege? Abereaza? Spune-i "PA" si se calmeaza

umblai cu ea. stateati impreuna. Mie-mi ziceai ca ma iubesti. Ha,ha ce gluma buna

Tu ma Asteptai sa vin Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt ce`a cu telefonul inchis

Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea,Daca e a lui Nu poate fi si a ta!

Iubeste`o nu`mi pasa, Pastreazo` de tot`, iar pe mine cand ma privestii` sa te lingii pe bot

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta

A fost ca o poveste,eram copii,eram noi toti, a fost dar nu mai este

Daca o pasarica ti-a soptit ceva atunci inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita. Ce ironie!

S`ar putea sa mai fi fost indragostita inainte, dar niciodata atat de tare deseneaza`ma langa tine.

-I need you here with me. Cause music makes me free.

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?

-Poate nu stie, ori se preface.Sau nu isi da seama ce mult imi place.

Am sa incerc, dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine

Nu o lasa sa plece, tu o iubesti si ea te iubeste

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta.
Si tot astept dupa tine, astept sa vezi cat de mult tin la tine

Poate sa te stranga de mana, sa-ti spuna ca " Orice s`ar intampla, ramanem impreuna''.

Prietenii vin si se duc, putini la nevoie apar vezi tu.raman doar niste poze aruncate`n sertar.

Am inceput sa delirez atmosera e d vis Urc mai sus tot mai sus Am ajuns in Paradis

Totul mi se pare un semn de intrebare Traiesc intr-o poveste si visul e culoare.asa sunt eu mereu visatoare

Telefonul il strang cu obsesie in mana. Nu stiu cum sa fac sa te sun, dar simt ca totul e degeaba este fara rost si stiu ca ziua asta imi va merge prost.
El pleaca, culorile incep sa devina gri.Fiecare moment pretios acum e sters
-Ma prind de mana ta,te aduc in lumea mea love struck
-Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri
-Trec toate,asa se spune,insa nimic nu trece fara sa lase urme
- As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
-Am vrut sa uit tot ce a durut,sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva,alta sunt acum, si alta e viata mea
-E de ajuns sa am incredere in mine. In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti. Ca am avut grija de tine, macar o zi.
-Tell me where is the love.Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes
-All this time in love with you was cry
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face
-Nu credeam ca'mi va fi rau.am fost noi.acum sunt eu
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplatlove struck
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima,pe care nu le poti pronunta;(
-Impartim aceleasi ganduri, dar nu si aceleasi vise happy
-Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios
-Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur
-Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
-Mereu cu zambetul pe buze. Nu se streseaza.Nu prea o intereseaza ce urmeaza
-Cel ce ieri nu te-a iubit.nu te va iubi nici azi.
-E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu!
-Si cand ne`o fi mai rau! sa ne mearga asa de bine
-Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
-Eu raman cu amintirea ta, iar tu cu zambetul meu
Sper sa te ajute! Bafta!kiss