| crissmay a întrebat:

cine se joaca It Girl pe facebook, am nevoie de vecini.Cine doreste sa devina vecinul meu?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei izabela help me please
Trimite-mi te rog muuuult mesaj pe privat cum fac sa vorbesc cu persoanele din joc. Te rog mult ajuta-ma.
Sau intra pe profilul meu la intrebari si vezi ca am intrebat acest lucru si iti voi da o fundita. TE ROG AJUTA-MA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fb, dar momentam nu'mi merge si joc si it girlbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

| GoLoveYourself a răspuns:

Eu vreau ...care este numele tau pe facebook?

| lawynutza a răspuns:

Ma alatur eu si eu am nevoie de vecini (daca nu merge linkul dati-mi voi pe privat link cu profilul tau) http://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/profile.php?id=100002478761184

| DianaGM a răspuns:

Eu ma joc te rog sa ma cauti pe facebook:deeya andreea

| alexa7712 a răspuns:

Da vreau cautama pe facebook nume:neg alexa

| Miru_4748 a răspuns:

Buna si eu vreau. care e facebookul tau?