| yosicumine a întrebat:

cine stie cum imi pot schimba sau daca imi pot schimba intrebarile secrete cu care imi pot schimba parola la messenger? va rog trebuie sa stiu pentru ca cineva incearca sa imi schimbe incontinuu parola fiindca stie raspunsurile la intrebari.va roog. dau fundita.pls

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca poti.As indica sa scimbi raspunsul la intrebari si apoi parola; eu am rezolvat asa.Cind intri pe mess,introdu parola gresita,se va deschide o fereastra cu doua rubrici:cancel in deapta,nu ai treba cu el,in stunga-Tund...(nu retin exact denumirea).Dai clic pe ea, apoi urmezi pasi pe care tii cere, te va duce exact la intrebari si parola.Succes.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

| ceciii a răspuns:

Greu de cap esti`:p. explican-e mai bine nu putem intelege nimic din ce ai scris pe bune`big grin