| sonike a întrebat:

Cum pot afla sau schimba intrebarile secrete de la yahoo messenger, tin sa precizez ca nu mai stiu nici intrebarile nici raspunsurile!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca asa -> Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare ->aici te duci pe la Update password-reset info.

| alexs99 a răspuns:

Intra in setari cont, de aici poti modifica intrebarile secrete sau parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te poti loga in contul tau de yahoo, intra la detalii despre cont si acolo poti modifica atat parola cat si inrebarile + raspunsurile secrete.Sau intra pe videotutorial.ro si o sa gasesti tutorialul cu titlul"Cum sa prevenim pierderea contului Yahoo Messenger – tutorial video" unde ai tot ce te intereseaza.

| Gui_Madalin_1994 a răspuns:

Degeaba, nu mai ai ce face, nu se pot schimba si nici nu le mai poti vedea