| nechiforboss a întrebat:

Buna cititori ai TPU.ro! Revin cu o intrebare; Se strica un frigider daca este ocupat cu vase pe toate etajele?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Se strica daca bagi mancarea calda in frigider.

| Pământul a răspuns (pentru darrio2007):

Dario2007 are mare dreptate cand graieste cu adevar in glas ca frigiderul se poate strica cand se baga in el mancare calda. dar as dori sa adaug ca daca bagi mancarea calda in vase si cu ele ocupi frigiderul pe toate etajele, in functie de cat de bine disipa vasele caldura, frigiderul s-ar putea strica, sau nu.

| darrio2007 a răspuns (pentru Pământul):

Amuzant stilul tau de a scrie.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Pământul):

Am o senzatie ca intrebarea asta avea mare succes daca o puneai la T/A.

| LTAA a răspuns:

Se uzeaza etajerele cu timpul.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, aici depinde de greutatea fiecarui vas, si de cate etaje are frigiderul tau. Cu siguranta ca la greutate mare, orice frigider se poate strica. Asta trebuie sa scrie in cartea frigiderului cata greutate poate detine fruigiderul tau.

| dodoc a răspuns:

Nu se strica
frigiderul se strica atunci cand e gata garantia