| JiYeon a întrebat:

Buna~! Cred ca e prima data cand postez aici, in fine, as vrea sa va intreb daca cumva nu stiti o firma de curierat rapida cu servicii internationale pe care ati folosit-o si ati fost multumiti de serviciile lor.
Sincera sa fiu nu am mai trimis niciodata un colet international si as vrea sa stiu o firma serioasa care sa imi trimita coletul si ajunga peste 2- 3 zile nu ca dupa cateva saptamani... e foarte important coletul acesta ^^
Va multumesc celor care va deranjati sa raspundeti! ^^
Uh, dau Funda~

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Un prieten este mai sigur

| JiYeon explică (pentru negru30):

Te cred si eu da din moment ce nu am un prieten care sa il duca am nevoie de o firma de curier.; _; Multumesc totusi ca te-ai deranjat. xD

| negru30 a răspuns (pentru JiYeon):

Cu multa placere, nu este nici un deraj.