| Ubitaa a întrebat:

cum fac sa nu mai primesc mesaje de la o persona pe facebook, fara sa o blochez?

15 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Nu ai cum altfel. Eventual o poti pune sa nu te mai vada online din setarile chat-ului.

| Ubitaa explică (pentru JustSmileK):

Am sters acea persoana de la prieteni si inca mai primesc mesaje...ms

| mabell23 a răspuns (pentru Ubitaa):

Da-i report

| Ubitaa explică (pentru mabell23):

E blocheaza...si nu vreau asa

| LiviuCristy a răspuns:

Ce intrebare e asta? Ii spui sa nu mai trimita mesaje, o blochezi si daca nu vrei nici asa atunci inchizi ochii si gataaaa treaba rezolvata happy :*

| Ubitaa explică (pentru LiviuCristy):

Nu ai priceput nimic

| LiviuCristy a răspuns (pentru Ubitaa):

E clar eu nu stiu, de aceea pun intrebari fara rost pe site laughing
Nu mai vrei mesaje? Variante :
Scoti de la prieteni
Block this person
Ignori asa cum face toata lumea, nimeni nu stie ceea ce faci la pc sau daca esti sau nu in fata pc-ului
Stergi contul si gata
Ti-am dat variante destule si daca mai imi spui ca nu pricep nimic desi cauti tu raspunsuri inutile atunci te las saraca cu duhul!

| Ubitaa explică (pentru LiviuCristy):

Hai zat... ce ai spus tu aici stiam sa fac... asa ca nu te da tu destept

| mabell23 a răspuns:

Poti sa-i dai unfriend.

| Ubitaa explică (pentru mabell23):

Imi poti spune cum?

| mabell23 a răspuns (pentru Ubitaa):

Sigur mergi la persoana respectiva, pe pagina, iar unde scrie sus in dreapta friends dai click si ultima varianta de jos e unfriend.

| Ubitaa explică (pentru mabell23):

Da...dar tot poate trimite mesaje straight face, mersi de raspuns

| Ubitaa explică (pentru mabell23):

Sau cum fac ca acea persoana sa nu ma mai poata gasi pe facebook?

| 123jojo123 a răspuns:

Pai daca vrei sterge-o din lista de prieteni... funda?

| Ubitaa explică (pentru 123jojo123):

Chiar dacao sterg din lista tot poate sa trimita mesaje...winking