| Motanik a întrebat:

Buna TPU Am o Camera Web Model:a4tech PK-333E, Si Nu Merge La Messenger Trebe Sa Fac Rezolutia Mai Mica Si Cand Intru In My Computer, Cand Apas Clic Dreapta Pe Iconul Capmerei Scrie "Picture Zise Is Not Available" Ce Trebe Sa Fac?

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Poi daca asta ar fi solutia sa faci rezolutia mai mica. dai click dreapta pe desk.proprietes/settings/color quality/si dai pe medium.
Incearca si sa reinstalezi camera. poate vreun program ti-a blocato.sau poate e de vina windowsul.ca trebuie instalat.sau poate configuratia la web nu se potriveste la compul tau.cumpara alta
Incearca si tu ceva din ce ti-am ziswinking