| DenisIonut01 a întrebat:

Am trimis la o matusa in Spania o camera web a4tech pk-333e, insa nu o aud cand vorbesc cu ea, Baiatu ala care a instalat camera spune ca nu are microfon. Cum pot afla daca are microfon?

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Aceasta camera nu are microfon este doar pentru video. Uita-te la informatia de la soft. Uita-te aici un link: http://www.emag.ro/camera-web-a4tech-usb-pk-333e/pd/ES1N2BBBM/. Daca tragi atentia la comentarii, se intreaba daca are microfon si raspunsul este NU. Bafta. Funda.

3 răspunsuri:
| Toninel a răspuns:

Are microfon dar pe Windows 7 nu merge

| DenisIonut01 explică (pentru Toninel):

Pai de ce? si pe ce merge atunci?

| Toninel a răspuns (pentru DenisIonut01):

Merge doar pe Xp