| belladya a întrebat:

cum pot sa primesc si eu like-uri la o pagina de facebook radioodj se numeste, imi este de mare ajutor.multumesc

6 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Spune-le pritenilor sa iti dea like

| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Spune-le prietenilor tai sa iti dea like, cauta pagini mai mari care sa te ajute sa iti faca publicitate ( dar, parca vad ca te vei " lovi " de raspunsuri de genul: nu sau nu facem publicitate )
Cel mai bine ar fi sa postezi lucruri interesante pe pagina, ceva ce sa capteze atentia celor care au dat like si asa, ei vor distribui fotografiile, iar in acest fel vor vedea cat mai multi oameni pagina ta si like-urile vor veni "singure" happy

Succes!
P.S: Lasa-mi link-ul paginii, vreau sa o vad happy

| belladya explică (pentru omienouăsutenouăzecişişase):

Multumesc de sfat :* oricum este o poveste mai lunga e vorba de un post de radio care vrem s il promovam si de asta vrem sa facem cat mai cunoscuta pagina

| belladya explică:

Daca cunoasteti persoane care sunt talentati la muzica si doresc sa fie dj pe un post de radio online va rog sa ma contactati la id de mess belladya25