| Roxii13 a întrebat:

happy Dati-mi ceva ideei k as putea sa fac la pagina de facebook pentru ai face mai activi... nu am foarte multe like`uri dar nici putine am 440 like`uri si tot pun notite, poze, etc... la care nu am numai 2 3 like`uri. ce pot sa pun sa ii fa sa fie mai activi? straight face Dau fundita pentru. cele mai bune ideei >:

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

SI mananci like-uri sau ce? La ce te ajuta?

| Roxii13 explică (pentru ombladon):

Nu,nu manac like`uri dar muncesc degeaba... straight face si sunt mai apreciate paginile care nu prea muncesc...

| ombladon a răspuns (pentru Roxii13):

Si ce rezolvi cu toata munca, ca tot nu inteleg straight face

| victorr_3274 a răspuns:

Pune-le intrebari. Interactioneaza cu userii.

| DushulRece a răspuns:

Sa scrii naibii corect gramatical, asta ai putea sa faci!

| Future1234 a răspuns:

Heii..si eu am aceeasi problema la pagina ~Our.Life~..e greu sa fie activi si nu ii poti influenta.Dar cel mai bine e sa aduci membrii noi care sunt activi la inceput si apoi nu mai sunt..asa e la mine..de aceea mereu trebuie sa faci lucruri interesante si sa aduni likeuriwinking\asa fac eu si functioneaza..incearcawinking