| Bubutza13 a întrebat:

Sunt admina pe o pagina de Facebook si ma deranjeaza ca nu este nimeni activ! Editez poze TOATA ZIUA si ma simt prost ca nu se intereseaza nimeni de ele. Va rog mult sa dati like la pagina, si sa fiti uneori activi. FUNDA ♥

14 răspunsuri:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Da link si iti dau like.

| Rony56 a răspuns:

Nu iti dau like si de astea. in plus care este pagina? laughing
in plus schimba numele sa fie unul mai simplu nu complicat.

| khwewljewew a răspuns:

Si care era intrebarea? laughing

| Bubutza13 explică (pentru khwewljewew):

?

| Bubutza13 explică (pentru khwewljewew):

Cauta alta intrebare la care sa raspunzi cu prostii!

| khwewljewew a răspuns (pentru Bubutza13):

Vezi-ti de treaba ta. Si nu mai cersi like-uri.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Hei vreau eu funda pentru ca ti am amintit de link... poate asa iti da cineva like, eu deja am facut-o.

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Pai la care pagina sa dau like?

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Funda? ti-am dat like la pagina si poze si voi fii activ

| arcuno a răspuns:

Pai faci publicitate pe grupuri de ex: like dau backwinking, incelegi? back? happy

| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

Din cauza paginilor voastre la care vreti sa fiti admini si sunteti "Forever Alone" functioneaza Facebook-ul foarte bine, multumim, sunteti niste vaci.

| IonutBecheru11 a răspuns:

Nu de raportez dar unele persoane ar putea sa stii sa nu mai pui asemenea intrebari si daca nu - mi dai funda te raportez