| 4ever_5725 a întrebat:

deci am si eu o nelamurire mai bine spus o problema! eu am windows vista pe comp si un prieten mi-a spus ca nu-i bun de nimic! e adevarat? si mia mai zis ca windowsu se reinstaleaza odata la 6 luni e adv? eu am compu de 5 ani si nu l-am reinstalat niciodata
! as vrea si eu sa-mi instalez un windows mai bun dati-mi si mie niste site kun windows bun sal instalez! si as vrea sa stiu dupa cel instalez ce programe trebuie sa reinstalez din nou? dau funda+vot

3 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Windows Vista este oaia neagra a Microsoft.
Incearca Windows7: http://bit.ly/qfz2WD

| Gabriel892 a răspuns:

Cam are dreptate, nu imi dau seama cum ai putut sa stai 5 ani fara sa reinstalezi windows-ul,de fapt e imposibil, sfatul meu este sa instalezi Windows 7, depaseste cu mult vista, eu am Windows 7 Eternity Edition instalat si este perfect, il recomand oricui poate fi luat de aici: http://thepiratebay.org/search/Windows%207%20Eternity/0/7/0

| 4ever_5725 explică:

Lon3r nu merge sa intru pe situl care milai dat