| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata si scuzati categoria, nu am stiut sigur unde sa pun intrebarea. Am 20 de pui de gaina cu varsta de 7 zile. Cate zile trebuie sa aiba puii sa le pot face acel vaccin intraocular(picaturi in ochi).Si cum se numeste vaccinul? Multumesc.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ce am gasit
http://achenathen.blogspot.ro/2012/05/vaccinare-la-14-zile.html
Dar cel mai indicat ar fi sa ceri parerea farmacistului/doctorului veterinar
O zi buna:)

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Multumesc.Un site foarte interesant.I-am pus semn de carte.Bineinteles ca merg la farmacie si voi intreba dar voiam sa stiu la cate zile se face pentru a-mi fixa o zi sa merg la farmacie. O zi buna si tie.happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In perioada 14 -21 zile