| Cocorina a întrebat:

Bună, doresc să-mi fac tatuaj permanent pe deget cu o cruce simplă. Întrebare: Pe care mână se realizează și pe care dintre degete? Asta dacă există o regulă în această privință. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca pe inelar se face...dar decizia iti apartine
Da o cautare pe google cu denumirea asta: "cross tattoo on finger "

| Feitan a răspuns:

Poti sa iti faci tatuaj absolut unde vrei tu pe corpul tau cu absolut orice.

| Cocorina explică (pentru Feitan):

Clar dar nu sunt sigură unde s-ar potrivi mai bine. Oscilez între degetul mijlociu și cel arătător, mâna stângă.