| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragii mei imi puteti da un sfat... Mi s´au intamplat numai lucruri urate,, mi´á murit cainele, am pierdut o culegere,, ce sa fac dau funda sad

Răspuns Câştigător
| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci probleme ca oricui i se poate intampla asa ceva, de xemplu eu intr-o zi era sa dea masina peste mine(am scapat atinsa la genunci) si tot in acea zi am luat o nota super mica si in loc sa ma uit la orarul de joi m-am uitat la vineri...am trecut peste tot si am mers mai departe, eu zic sa uiti de tot si sa incerc sa-ti iei un alt animal de companie si sa te gandesti cand ai vazut ultima data culegerea...BAFTA!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca e o tragedie ca ai pierdut o culegere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa te intristezi degeaba si sa le aduni la un loc. Oricui i se poate intampla sa aiba si zile rele.
Poti sa-ti iei alt caine si alta culegere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult va pup dulce :*

| ΣηJΦY a răspuns:

Nu cred ca a cazut ghinionul peste tine.Afost doar o coincidenta. Funda?