| EUSIATIT a întrebat:

Buna dragilor >Cine urmareste emisiunea[nora pentru mama] pareri fata de emisiunea de aseara si implicit atitudinea Veronicai in casa. comportament. vocabular etc si interventia mamei ei. comentati [valabil doar cei care urmaresc emisiunea ] ceilalti. multumesc pentru intelegere

3 răspunsuri:
| EUSIATIT explică:

NU si Marius Z aceasta emisiune chiar nu e regizata. uitate bine. este in direct in fiecare zi si apoi intra in direct la emisiune si vei vedeace ti vor sp cei care sunt acolo. deci probeaza afirmatii le. si apoi editiile anterioare care au fost.

| MariuZ a răspuns:

E o emisiune din seria porcariilor regizate cu figuranti si amatori. Sunt platiti cu 150 RON/ziua de filmare. Pentru dezbracat, batai, etc., pretul este negociabil si ceva mai marisor. Nu ti se pare groaznic de penal rezultatul?!

| Nuuu a răspuns:

Emisiune pentru cretinii care inca mai cred ca ce se intamlpa acolo chiar e adevarat! Totul este regizat!
Mai bine te uiti la un film, si iesi mult mai castigata!