| EUSIATIT a întrebat:

Cine ma poate ajuta. nu sunt fan dar mai urmaresc citeodata emisiunea {NORA PT MAMA } aseara am adormit si nu stiu ce sa intimplat cine a intrat in casa. daca cineva poate sa ma ajute sa mi sp in mare ce a fost pe parcusul emisiunii. eliminari etc merci

Răspuns Câştigător
| Daiana90 a răspuns:

Am vazut ca au intrat parintii concurentilor, adica au venit in emisiune, si il atacau pe vlad ca cica lui ii placea de veronica aia...si atat am vazut ca se certau pe tema asta, parinti veronicai, cu mama lui vlad, apoi se certa mama lui vlad cu alina.deci nu sau facut eliminari ci doar au venit fosti concurenti si parintii unor concurenti. atata stiuhappy

3 răspunsuri:
| diiiiiannnnaa a răspuns:

brenda maria catalina lucica! si nu a iesit nimenihee hee nu prea am vazut toata emisiunea pentru ca nu am avut cum dar am vazut din sfarsithee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au intrat toti cei 4 concurenti [lucica, catalina, brenda si maria] nu sau facut eliminari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Get a life