| OlariuRoland10 a întrebat:

Buna,e ok sa cumpar whisky de la selgros,metro, auchan sau de la magazinul de la colt? (Unde se poate sa fie contrafacute)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Winskyul de la Selgros, Matro, Auchan sau orice alt magazin foarte mare, sau supermarket - NU poate fii contrafacut, pentru ca se incheie contract direct cu producatorul /sau distribuitorul de alcool.
La magazinul din colt, ai toate sansele sa cumperi ceva contrafacut, deoarece nu are putere de cumparare mare, si cumpara de la un alt vanzator, de cele mai multe ori contrafacut si vandut la acelasi pret ca cel din magazinele mari.

1 răspuns:
| Andreea11989 a răspuns:

E mult mai sigur daca cumperi din hypermarketuri sau supermarketuri