| 0ZZI a întrebat:

Buna,e posibil ca sa iti blocheze un calculator pentru ca ai distribuit ceva ilegal prin-trun program de montaj video, chiar daca nu ai fost toata ziua acasa sau, este doar un virus facut de un haker cara sa te faca sa ii platesti asa zisa "amenda"?

Răspuns Câştigător
| Andrei4Lol a răspuns:

Daca cand ai aprins calculatorul iti spune ceva de politia romana si ca trebuie sa platesti amenda este un virus!
nu baga datele acolo.
Nu ai cum sa scapi de acest virus. Trebuie windowsu reinstalat si C/D formatat.

2 răspunsuri:
| Mastershot96 a răspuns:

Daca nu dai date mai concrete nu te putem ajuta...Presupun 90% Ca este un "haker" care vrea sa te faca sa platesti cum erau cei care trimiteau mesaje sa trimiti suma x in contul y pentru ca te-ai uitat la filme po*no, revino cu date mai clare happy Bafta

| 0ZZI explică:

Va multumesc pentru informatii, Si eu cred 70 % ca este un haker. Nu este problema compului meu deci nu voi reinstala nimic tongue