| ioanalexandru a întrebat:

eu am windows 7 profesional 64 biţi. vreau sa trec la windows 7 ultimate 64 biţi prin windows anytime ubgrade. imi da cineva un serial? e o problema ca la language şi restul e pus Romania? aş trece la windows 8 daca ar fi posibil. ofer funda

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

E mult mai bine sa reinstalezi ce windows vrei decat sa faci alte tampenii! Si vei avea nevoie de activator oricum ai decide!
Descarca de pe net: Loader for windows 7!
Bafta!

| ioanalexandru explică:

şi totuşi, ..imi poţi da un serial? nu vreau sa reinstalez prin CD. imi e mai aiurea