| 17AndaLovePunct17 a întrebat:

eu cu niste prietenii facem un film cu vampiri. Cam ce nume sa-i dau? puteti scrie mai multe nume si eu voi alege.

Răspuns Câştigător
| Christina a răspuns:

Secretele vampirilor big grin

4 răspunsuri:
| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Pai depinde cum e de actiune comedie dragoste?

| 17AndaLovePunct17 explică (pentru CiocolataCuMereSiScortisoara3):

Este de actiune.

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns (pentru 17AndaLovePunct17):

Pai Adevarul despre vampiri.Vampirii orasului. Ucigasi fara regrete.Fortele vampiriilor din Sud(sau de unde sunt). sper sa-ti placa cat de cat (demult incerc si eu sa scriu carti despre vampiri da de cate ori vreau nu stiu cum sa incepsad)mult succes poate il puneti pe net sa-l vada si altii