| meandme111 a întrebat:

imi puteti descrie marea in timpul noptii vara cum este?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Prima oara cind am fost la mare eram cu prietenele era vara, acus imediat 30 de ani, marea seara calma se unduia usor si te invita sa-ti cauti perechea sa nu colinzi singura.La mare noaptea e imposibil sa fii singur sau singura e o atmosfera romantica de nedescris.Am gasit si eu in citeva zile sa colind seara cu cineva dar nu am ramas impreuna ca nu ne-am potrivit.Dar la doi ani de la acest evenimnet deja mergeam in voiaj de nunta cu sotul.Nici de atunci nu am fost.Nu mi-a mai permis timpul si multi alti factori.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Locuiesc de cand m-am nascut, de 19 ani, in Mangalia, si iti pot spune ca noaptea, marea nu e cu nimic mai deosebita decat ziua. Nici ziua nu e mare scula, daca imi permiti exprimarea asta. Dimineata, cand rasare soarele, e ceva mai deosebit. Personal, chiar nu inteleg entuziasmul turistilor. Poate m-oi fi saturat eu de ea thinking

| J0B0MAT a răspuns:

Foarte frumoasalove strucklove struck Ador marea happy

| dragosbogdan001 a răspuns:

Frumoasa, cum vrei sa fie?