| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti explica cum e cu abonamentul acela de metrou de 62 de calatorii? Tine fix o luna din momentul in care il cumperi sau il poti folosi si mai mult timp daca nu ai consumat acele calatorii? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La unele statii au mai rămas vechile cartele ca si format. Dar sunt stampilate cu Nelimitat. S-a scos la începutul verii.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a scos abonamentul acesta. Acum e numai cu nelimitat si temporizat la 15 minute.

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am cerut saptamana trecuta un abonament si mi-au dat o cartela pe care scrie 62 de calatorii, am dat 70 lei...

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

La unele statii au mai rămas vechile cartele ca si format. Dar sunt stampilate cu Nelimitat. S-a scos la începutul verii.

| Richardson_Raphaela_1995 a răspuns:

Il poti folosi doar o luna de la data cumpararii. apoi expira chiar daca nu ai folosit toate calatoriile.