| Paula_Rudac_1995 a întrebat:

îmi puteti spune va rog ce profil sa abordez pentru a avea o carieră unde se castiga bine? (Înafara de mate-info sunt varza la mate)

2 răspunsuri:
| Aurelian1 a răspuns:

Eu zic sa te angajezi sofer pe tir comunitate se castiga intre 1000-2000euro luna

| LValentina a răspuns:

Filologie
Stiinte sociale
La aceste profile matematica, fizica si chimia nu ar trebui sa reprezinte o problema. Poti sa aplici in diferite domenii, insa vei avea nevoie si de facultate. Eu sunt la stiinte sociale si fac multa istorie, ceea ce nu este o problema pentru mine. Iti recomand acest profil.