| stefy3663 a întrebat:

Imi spune cineva niste magazine unde pot gasi spray-uri de graffit,ca am auzit ca sunt cateva in centrul vechi dar cum se cheama daca stiti si cam cat costa,? Help me, please! Funda ^_^

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

La piese auto...

| BoysKiller a răspuns:

Pai eu la magazine nu am gasit sau cumparat ca sunt folosite mereu... dar am luat de pe net http://www.complexart.ro/spray-pentru-graffiti/ bafta la cumparat! Funda?

| stefy3663 explică (pentru BoysKiller):

Si cam in cat timp ajunge, de exemplu daca comand de luni oare vin miercuri; D?