| andalu a întrebat:

Imi spuneti si mie, va rog, ce anume trebuie sa setez ca sa blochez primirea de notificari pe mail cand cineva ma adauga in lista de prieteni sau cand primesc un nou mesaj pe privat? Am cautat insa fara rezultate.Am trimis mail amin site-ului, insa la fel, fara rezultat!
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Deschide unul din mailuri respective si are in josul paginii un link de dezabonare. Da clck pe el si nu vei mai primi nimic de la TPU.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am verificat acum, mesajele de cerere de prietenie nu au optiune de dezabonare. Nu-ti ramane decat sa astepti raspunsul adminului. Ma mir ca nu ti-a raspuns, eu stiam ca in timp scurt, maxim 10-12 zile, uneori chiar mai repede, Raluca raspunde mesajelor primite de la utilizatori.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu este optiune, eu am setat din inbox mesajele de la TPU ca Spam si de atunci mi le baga direct in Folderul Spam.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Este acolo la setari bifat trebuie dor sal dezbifezi

| andalu explică:

Mc mult de tot!

| microb9 a răspuns:

Nici eu nu am gasit, eu zic sa mai insisti la administratorul site-ului, cred ca doar el te poate ajuta. succes