| anonim_4396 a întrebat:

In curand voi urma o facultate in Iasi si incerc sa-mi gasesc cev de cazare.garsoniera,apartament pentru ca nu imi doresc sa stau la camin... dar nu gasesc informatiile necesare pe net. Daca este cineva din Iasi si poate sa-mi ofere cateva inf cu privire la preturi sau un site unde as putea sa gasesc asa ceva...

2 răspunsuri:
| cornelm1976 a răspuns:

Cauta anunturi de inchirieri pe net la apartamente sau garsoniere. Sau chiar si in ziare de mare tiraj sau de larga circulatie, poate gasesti si acolo.

Răspuns utilizator avertizat